Ömer Erdoğan: Çok fazla pozisyona girdik

Süper Lig’in 21. hafta maçında evinde karşılaştığı Galatasaray’ı 4-2 mağlup eden Hatayspor’da Teknik Direktör Ömer Erdoğan, mücadele sonrası …

Süper Lig’in 21. hafta maçında evinde karşılaştığı Galatasaray’ı 4-2 mağlup eden Hatayspor’da Teknik Direktör Ömer Erdoğan, mücadele sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

“GİRDİĞİMİZ POZİSYONLARI DEĞERLENDİREMEDİK”

Erdoğan, Galatasaray karşısında çok fazla pozisyona girdiklerini belirterek dedi.


“GALATASARAY’IN HOCASINI ANALİZ ETTİK”

Erdoğan Galatasaray’da yaşanan teknik direktör değişikliği ile ilgili olarak ise, dedi.

FATİH TERİM AYRILIĞI

Erdoğan, Hatayspor’da yedek kulübesin de bulunan herkesin maçın heyecanına dahil olması ile ilgili soruya ise, “Fatih Terim gelmiş geçmiş en önemli hocalardan bir tanesi. Tanıdığım, değer verdiğim bir hoca. Gönül isterdi bir daha karşı karşıya gelmek ama Galatasaray’ın aldığı kararla ayrılış oldu, bundan sonra kariyerinde başarılar diliyorum. Son dönemde çok sıkıntılar yaşadık, çok eksiklerimiz vardı. Zaman zaman 13 kişi ile antrenman yapıyorduk. Ama biz kenetlendik. Bazı maçları alırsınız ama hafta içinde antrenmanlarda oyuncularımın bu arzu ve isteği dolayısı ile zaten hissettim. Normalde saha da oynayan oyuncular hakemin kararlarına belki tepki gösterir ama buna kulübenin de dahil olması bir takım olduğumuzun göstergesi. On bir sahaya sürüyoruz ama 24-25 kişilik bir kadroyuz. Oynamayan arkadaşlarımızın da aynı heyecanı, tepkiyi vermesi bizim için önemli” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir