On Numara sonuçları açıklandı mı? 26 Kasım Cuma On Numara sonuçları açıklandı mı 2021? On Numara bugün kazanan numaralar neler?

On Numara için araştırmalar devam ediyor. 26 Kasım On Numara çekilişi canlı yayında gerçekleşti mi? 26 Kasım 2021 On Numara sonuçları canlı takip …

On Numara için araştırmalar devam ediyor. 26 Kasım On Numara çekilişi canlı yayında gerçekleşti mi? 26 Kasım 2021 On Numara sonuçları canlı takip sayfası! 26 Kasım Milli Piyango Online On Numara sonuçları açıklandı! Yenilenen On Numara kuralları neler? On Numara ikramiyesi ne kadar, devretti mi? 26 Kasım On Numara sonuçlarına haberimizden ulaşabilirsiniz. İşte detaylar haberimizde…

26 KASIM ON NUMARA SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

26 Kasım Cuma On Numara sonuçları henüz açıklanmadı. Sonuçlar saat 20:00 ‘da açıklanacak.

ON NUMARA NASIL OYNANIR?

Yenilenen Şans Topunun kuralları aşağıdaki gibi; Bir kolonda 260 numara bulunmaktadır.260 numaradan 10 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 2 TL’dir. Sen Seç!

Sen Seç özelliği ile kolondaki numaralarınızı oyun konsolu üzerinden kendiniz seçebileceğiniz gibi, Rastgele sayılardan da oluşturabilirsin. Satış noktalarımızda satılan On Numara oyunu için kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 10 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu!

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda 10’dan fazla numara işaretlenirse, sistem ondan fazla seçilen numaralarla oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde oluşturur. En fazla 15 numara işaretlenebilir.

Çoklu Çekiliş!

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılabilir. İptal Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

Ne kadar kazanabilirsin?

On Numara haftada 1 gün çekilir: Cuma günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 260 numara içinden 22 numara çekilir. Oynadığın her kolon için çekilişte çıkan numaralardan 10, 9, 26, 7, 6 numara doğru tahmin edersen veya hiçbir numarayı tahmin edemezsen ikramiye kazanırsın. 10 numara bilen büyük ikramiyeyi kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

• Sayısal loto, süper loto, şans topu ve on numara çekiliş son

Gündem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir